Vyhledat jednotku v katastru nemovitostí

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického průkazu Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí sankce a pokuta až do výše 1.000.000 Kč !!! Více informací zde.

 

 

 

Vyhledat jednotku

Pro vyhledání jednotky klikněte na hlavní stránce KN online na jednotka přes rychle odkazy nebo přes menu v horní liště.


Oficiální web KN – stránka VYHLEDÁNÍ JEDNOTKY

 

Stránka s vyhledáváním jednotky

Na stránku s možností vyhledávat informace o jednotce se můžete také dostat přes tento odkaz. Nejprve zadejte název obce, poté podrobnější informace o jednotce – část obce, typ stavby, číslo stavby a číslo samotné jednotky. Poté klikněte na tlačítko vyhledat.
Otevře se Vám stránka s informacemi o jednotce, kde můžete zjistit například typ jednotky, způsob jejího využití, podíl jednotky na společných částech domu a somzřejmě také vlastníky.

 

Stačí vyplnit online žádost a vyhledáte Vaši jednotku v katastru nemovitostí!

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického štítku Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí pokuta až do výše 1.000.000,- Kč !!! 

 

Více informací zde

EnergetickyStitekBudovy.cz - Informační portál o energetických štítcích neboli průkazech energetické náročnosti budov, PENB.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.

TOPlist