Vyhledat parcelu v katastru nemovitostí

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického průkazu Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí sankce a pokuta až do výše 1.000.000 Kč !!! Více informací zde.

 

 

 

Vyhledat parcelu

Pro vyhledání parcely musíte na adrese pro nahlížení kliknout buď v menu nebo v rychlých odkazech na parcela.

 

Oficiální web KN – stránka VYHLEDÁNÍ PARCELY

 

Na stránce parcela

Při vyhledávání konkrétní parcely si můžete vybrat, zda znáte název obce nebo přímo název katastrálního území (často se zejména o větších obcí liší – obec má víc katastrálních území, ale nemusí tomu být tak vždy). Po název KÚ neznáte, zadejte název obce a poté vyberte katastrální území z nabízených. Poté zadejte číslo parcely, druh číslování a klikněte na vyhledat.

Oteře se Vám další stránka s informaci o parcele jako je například druh pozemku či určení výměry, můžete také nalézt info o stavbě na parcele, které lze rozkliknout. Na mapce vpravo nahoře se Vám zobrazí vybraná parcela. Dále také seznam vlastníků a podobně.

TIP: Pokud Vás zajímá parcela pod budovou, ale neznáte její číslo nicméně znáte číslo budovy (nebo také jinými slovy stavby) můžete kliknout na stránce s podrobnostmi o stavbě na číslo parcely, na které stavba leží.

 

Stačí vyplnit online žádost a ihned obdržíte půjčku na Váš účet!

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického štítku Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí pokuta až do výše 1.000.000,- Kč !!! 

 

Více informací zde

EnergetickyStitekBudovy.cz - Informační portál o energetických štítcích neboli průkazech energetické náročnosti budov, PENB.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.

TOPlist