Vyhledat stavbu v katastru nemovitostí

 

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického průkazu Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí sankce a pokuta až do výše 1.000.000 Kč !!! Více informací zde.

 

 

Vyhledat stavbu

Pro vyhledání stavby klikněte na hlavní stránce Nahlížení na webu ČÚZK na odkaz stavba. Dostanete se na stránku vyhledání stavby.

 

Oficiální web KN – stránka VYHLEDÁNÍ STAVBY

 

Stránka vyhledání stavby

Na této stránce zadejte nejprve obec. Po vyhledání obce zadejte přesnější specifikaci o stavbě – část obce, typ stavby (často budova s číslem popisným) a číslo stavby. Následně klikněte na vyhledat.

Následně se Vám otevře stránka s informacemi o stavbě, způusobu využití, na jaké leží parcele, obvykle si lze také otevřít příslušnou parcelu a tak mít možnost získání informací i o parcele na níž budova leží. Stránka Vám také umožní zobrazení v mapě, výpis vlastníků, případný podíl a další informace.

UPOZORNĚNÍ

 

Důrazně DOPORUČUJEME sjednání Energetického štítku Vaší budovy - za nesplění této zákonné povinnosti hrozí pokuta až do výše 1.000.000,- Kč !!! 

 

Více informací zde

EnergetickyStitekBudovy.cz - Informační portál o energetických štítcích neboli průkazech energetické náročnosti budov, PENB.

BankovniKod.cz - váš průvodce světem financí, podnikání a investic. Denní zpravodajství z ekonomiky a finančních trhů. Sbírky zákonů, vzory formulářů, novinky se start upů, aktuální kurzy měn a akcií - to je BankovníKód.cz! Dále portál nabízí nezávislé recenze a srovnání půjček a úvěrů, hypoték, energií, tarifů, profily a medailonky firem a společností ze všech oblastí trhu! V neposlední řadě se detailně zaměřuje na problematiku EET (Elektronická evidence tržeb) - porovnává a recenzuje poskytovatele EET řešení a jejich nabízené služby a produkty. Medailonky úspěšných podnikatelů, byznysmenů a finančníků, kteří hýbou světem. Finanční kalkulačky a výpočty všech důležitých ekonomických veličin. Mzdy, důchody a dávky.

TOPlist